Doprava

Doprava

SKLENENÝ TOVAR

Pri tovare zo skla odosielame balíky prostredníctvom prepravnej spoločnosti Direct Parcel Distribution SK, s. r. o. – cena dopravy a balného za jeden balík do hmotnosti 20 kg je 8 € s DPH. Ak je cena dopravy a balného vyššia ako je uvedené kupujúcemu je na odsúhlasenie zaslaná konečná cena dopravy a balného a až po jeho súhlase je mu tovar zaslaný.
Cena dopravy a balného je odvodená od celkovej hmotnosti a objemu objednaného tovaru, ktorá bude prepočítaná predajcom internetového obchodu www.javisro.sk podľa aktuálneho cenníka prepravnej spoločnosti. Cena dopravy a balného bude orientačne vypočítaná pri realizácii objednávky cez internetovú stránku www.javisro.sk, pokiaľ bude cena dopravy a balného vyššia ako je uvedené pri realizácii objednávky cez internetovú stránku www.javisro.sk bude kupujúci kontaktovaný formou emailu o zmene ceny dopravy a balného a až po jeho odsúhlasení mu bude tovar zaslaný.

OSTATNÝ TOVAR

Pri ostatnom tovare si môže kupujúci zvoliť akou formou chce tovar zaslať:
a) kuriérskou službou Direct Parcel Distribution SK, s. r. o. - cena dopravy balného za jeden balík do hmotnosti 20 kg je 8 € s DPH. Ak je cena dopravy a balného vyššia ako je uvedené kupujúcemu je na odsúhlasenie zaslaná konečná cena dopravy a balného a až po jeho súhlase je mu tovar zaslaný.
b) Slovenskou poštou – cena dopravy a balného za jeden doporučený list 1 tr. do hmotnosti 500 gr. je 3,50 € s DPH

doprava

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies.

Viac info

×